
Transport Międzynarodowy Rumunia
TRANSPORTCargonite - Transport Międzynarodowy Rumunia. Realizujemy transport FTL oraz LTL w Polsce i Europie.

Transport międzynarodowy Rumunia
Realizujemy transport międzynarodowy do Rumunii
Rumunia to jeden z wielu kierunków w relacji, z którym wykonujemy transport międzynarodowy ładunków. Wykorzystujemy w tym celu transport drogą lądową przez Słowację i Węgry. Sprawdzone metody transportu ładunków na tej trasie pozwala na sprawną obsługę miast położonych u wybrzeża Morza Czarnego.
Transport z Rumunii do Polski
Z Rumunii transportujemy ładunki, wykorzystując w tym celu transport drogą lądową przez Słowację i Węgry, z możliwością transportu przez Czechy. Transport ładunków wykonujemy zarówno na terenie całej Rumunii, jak i Polski. Dostarczamy towary do wszystkich miast na terenie naszego kraju.
Transport z Polski do Rumunii
Do Rumunii transportujemy ładunki drogą lądową. Podczas organizacji transportu drogowego korzystamy z dobrej jakości dróg w kierunku Rumunii, przez Słowację, Węgry i/lub Czechy. Rumunia ma dobrze rozwiniętą sieć dróg i autostrad: A1, A2, A3, A4, A6, DN1 oraz Trasa Transfogarska pozwalają na sprawne dostarczenie ładunków do wskazanego miasta. Docieramy do każdej miejscowości na terenie Rumunii.
Ceny za transport w relacji z Rumunią uzależnione są od wielu czynników, takich jak odległość do punktu docelowego, rodzaj transportowanego towaru, wymagane zabezpieczenia, termin dostawy i wiele innych.
Główne miasta w Rumunii:
- Bukareszt — stolica Rumunii
- Kluż — Napoka
- Timișoara
- Jassy
- Konstanca
- Braszów
- Ploeszti
Porty morskie w Rumunii:
- Konstanca — największy i najważniejszy port morski w Rumunii, a także jeden z największych portów na Morzu Czarnym. Port Konstanca obsługuje kontenery, ładunki masowe, ropę naftową, produkty chemiczne i metale.
- Midia — drugi co do wielkości port morski w Rumunii, położony na północ od Konstancy. Głównie obsługuje ładunki, takie jak ropa naftowa, gaz, produkty chemiczne, ładunki masowe i kontenery.
- Mangalia — port morski położony na południe od Konstancy, obsługujący głównie ładunki i pasażerów. W Mangalii znajduje się także stocznia, która specjalizuje się w remontach statków.
- Sulina — niewielki port morski, położony u ujścia Dunaju do Morza Czarnego. Port ten jest kluczowy dla żeglugi na Dunaju i obsługuje przede wszystkim ładunki masowe, takie jak zboże, węgiel czy rudę metali.
- Calafat — port rzeczny na Dunaju, ale ze względu na swoje położenie na granicy z Bułgarią, ma duże znaczenie dla handlu międzynarodowego. Port obsługuje głównie ładunki masowe i kontenery.
Najważniejsze ośrodki gospodarcze w Rumunii:
- Bukareszt — to stolica Rumunii i największe miasto w kraju, gdzie koncentruje się wiele gałęzi przemysłu, w tym przemysł chemiczny, metalurgiczny, spożywczy, tekstylny, maszynowy oraz przemysł motoryzacyjny.
- Kluż-Napoka - miasto w północnej części Rumunii, w którym rozwijają się takie gałęzie przemysłu jak: motoryzacyjny, elektroniczny, chemiczny, spożywczy, drzewny, tekstylny i farmaceutyczny.
- Brașov — centralna części Rumunii, gdzie działa przemysł maszynowy, metalowy, elektrotechniczny, chemiczny, spożywczy oraz przemysł drzewny i meblarski.
- Ploeszti — to miasto położone w pobliżu Bukaresztu, w którym działa przemysł naftowy i petrochemiczny.
- Timișoara — działa tam przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, spożywczy, chemiczny, metalowy i maszynowy.
- Arad — miasto w zachodniej części Rumunii, gdzie działa przemysł maszynowy, elektroniczny, drzewny i spożywczy.

międzynarodowy

Transport Hiszpania

Transport Niemcy

Transport Francja

Transport Belgia

Transport Holandia

Transport Portugalia

Transport Czechy

Transport Słowacja

Transport Luksemburg

Transport Austria

Transport Włochy

Transport Dania

Transport Szwecja

Transport Norwegia

Transport Finlandia

Transport Estonia

Transport Litwa

Transport Łotwa

Transport Węgry

Transport Wielka Brytania

transport wrocław

transport gdańsk

Wycena Transportu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne
Wypełnij wymagane pola