CARGONITE
Wyceń transport
Usługi
Transport IntermodalTransport Międzynarodowy LTL Transport Międzynarodowy FTLTransport KolejowyTransport MorskiImport - Eksport ChinyObsługa KontenerówOdprawa CelnaMagazynowanieSzkoleniaUsługi Cyfrowe w TSL
Transport
Flota
Branże
News
Przewoźnik
Kariera
Kontakt
Panel
PL
EN
Spedytor Międzynarodowy Polska

Kariera

Poszukujemy do swojego zespołu doświadczonego spedytora międzynarodowego. Dołącz do Cargonite Team!

Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem - Polska

Masz minimum roczne doświadczenie w branży? Naszą siłą są ludzie i możliwości, które codziennie powiększamy, byś ty mógł zarabiać więcej.

Lokalizacje:

Rekrutacja odbywa się w następujących miastach:

Wrocław, Opole, Legnica, Katowice, Nowa Sól, Poznań, Gdynia, Szczecin, Lublin, Warszawa, Rzeszów, Kąty Wrocławskie, Świdnica, Oława, Bielsko-Biała, Bolesławiec

Nie ma oddziału w Twoim mieście? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • szkolenia i wsparcie w rozwoju

  • możliwość tworzenia i wdrażania własnych projektów

  • wspieranie pasji

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę multisport

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie transportu międzynarodowego/krajowego

  • Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych

  • Dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń oraz wizerunek firmy

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych

  • Współudział w realizacji założeń budżetowych oddziału

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku TSL i procesów spedycyjnych

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Asertywność, umiejętność negocjowania

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań

Spedytor

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida S.A. al. Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne na podstawie przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji. Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę: ’Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

lights at night
Pełna wyzwań

Kariera w TSL

Załącz CV

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Cargonite Spółka z .o.o

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Cargonite telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Wypełnij wymagane pola

Zaznacz zgodę

Prześlij formularz
Administratorem Państwa danych osobowych będzie Cargonite Spółka z o.o. Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. Tęczowa 13, 53-601 Wrocław, przez e-mail: rodo@cargonite.pl lub telefonicznie: +48 453 019 266. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

CARGONITE

PL
EN
Lokalizacja

Tęczowa 13, 53-601 Wrocław, PL